DIQQAT! SAYT TEST REJIMIDA ISHLAMOQDA!
Hurmatli ustozlar! Sizlarni navbatdagi vebinarimizga taklif etamiz. Tashkilotchilar: Navoiy viloyati Maktabgacha va maktab ta’limi boshqarmasi, Navoiy, Samarqand hamda Sirdaryo viloyati pedagogik mahorat markazlari hamkorlikda. O‘tkazish sanasi: 12.02.2025 O‘tkazish vaqti: 14:10 Dasturi: zoom (https://us06web.zoom.us/j/86307220748?pwd=n0DyrFluVjgjt2VRXXCu4n5R5xztcK.1) Indefikator konferensiya: 863 0722 0748 Kod: 123.
Read More
2025-yil 12-fevral kuni Buxoro va Navoiy viloyati pedagogik mahorat markazlari hamkorligida onlayn seminar tashkil etiladi. Seminar maqsadi: Viloyatlararo tajriba almashish Ona tili va adabiyot hamda o‘zbek tili darslarini o‘qitishda zamonaviy yondashuvlarni muhokama qilish Ta’lim sifatini oshirishga ko‘maklashish Ishtirok etish uchun barcha qiziquvchilarni taklif qilamiz! Zoom (https://us06web.zoom.us/j/82616649037?pwd=9kPjpaE7OLDpqPOBEEMFiQBGjUvlP2.1)